Masáže a SPA zábaly

Exkluzivní relaxační techniky masáží Vám umožní zapomenout na stres a starosti, kterými se každý den zabýváte. Uvolníme vaše tělo i mysl. Naplní Vás klid a důvěra, budete plni hřejivého zážitku. Vaším úkolem bude pouze svěřit se do našich rukou a dokonale relaxovat.

Nabízíme tyto druhy masáží a SPA zábalů:

Čokoládová masáž

Celotělový čokoládový SPA zábal

Medová detoxikační masáž

Indická masáž bylinnými měšci

Klasická masáž

Masáž pudrem (jasmín, růže, máta, levandule)

Masáže zlepšují náladu a pomáhají léčit depresivní stavy, uvolňují svalové napětí, zlepšují kloubní pohyblivost a harmonizují energetické dráhy. Doteky jsou základní lidskou potřebou. Jejich nedostatek může vést k těžkým psychickým problémům. Doteky jsou doslova životodárné, dávají nám pocit bezpečí, zvyšují naši sebedůvěru, mají vliv na naši imunitu, zmírňují bolest, úzkost i depresi, dokážou snížit krevní tlak.

Vědecky je dokázáno, že při dotyku se uvolňuje hormon oxytocin, který má základní význam při navazování a udržování mezilidských vztahů. Naopak se snižuje vylučování kortizolu, který souvisí se stresovými situacemi.

Teplo doteku vlídné lidské ruky obsahuje onu lásku, která nás obklopovala v maminčině náruči. Cítíme se spokojeni, dobře opatřeni, v bezpečí. Dostává nás do přítomného okamžiku, kde je všechno v pořádku a odkud se dá snadno začít znovu. Tento pocit Vám umožní zapomenout na stres a starosti, kterými se každý den zabýváte.

Poznejte profesionálně vybudované prostředí pro relaxaci. Přírodní materiály, světlo svíček, vůně přírodních bylin, horký olej, relaxační tlumená hudba, to vše bude patřit jen Vám.

Tuto pohodu a krásné pocity můžete darovat svým blízkým formou dárkových poukazů.

Těšíme se na Vás