Permanentní make-up /Microblanding

Nově provádíme permanentní make-up revolučních, maximálně efektivní metod MICROBLADING.

MICROBLADING

Microblading neboli 3D permanentní make-up je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tuto metodu považuji za velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí ztónovat.

Tzv. metodu vláskování lze provádět i přistrojově (také jsem dosud běžně používala), ale ruční technikou jsou chloupky vytetovány opravdu k nerozeznání od vlastních.

Velmi důležitá je i vlastní technika aplikace, kde kombinuji podle potřeby více typů pokládání tetovaných chloupků, a kvalita použitého materiálu. Lze docílit jak velmi přirozeného vzhledu, tak i výrazně hustého a výrazného obočí, vše závisí na domluvě.Jak u každé aplikace permanentního make- upu také platí, že nejpodstatnější pro výsledek je estetické cítění a schopnosti člověka, který tetováž provádí, protože nevhodně zvoleným tvarem lze mnohé pokazit stejným způsobem jako u klasického PM. Pro tuto metodu  jsem absolvovala kurz a vlastním platný certifikát.

Aplikaci předchází konzultace, domluva s klientem, předkreslení tvaru a přesné měření a posouzení disproporcí , jelikož postup při aplikaci tetování je oproti klasickému stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Mám k dispozici širokou škálu odstínů pouze od certifikovaných výrobců  BIOTEK (Italy), odstíny a typ pigmentu se vybírá dle typu kůže a jejího podtónu.

Výborné výsledky jsou také dosahovány při opravách starého , vyšisovaného či špatně provedeného permanentního make-upu.

Po ruční aplikaci se oproti klasickému permanentnímu make-upu kůže zpravidla hojí trochu rychleji, trvanlivost pigmentu  v kůži je však oproti klasickému PM  trochu kratší - zpravidla 3/4 roku až 2 roky s měnící se intenzitou. Trvanlivost závisí na hustotě vtetovaných chloupků, intenzitě a odstínu použitého pigmentu  a standartních vlivů na trvanlivost PM jako je metabolismus,věk, stav kůže, časté slunění atd. Veškeré použité materiály jsou jednorázové a atestované, používané pigmentyBIOTEK (Italy) splňují nové nejpřísnější předpisy EU, samozřejmostí je 100% hygienický standart .

Následná péče je obdobná jak u klasického PM, bližší informace a pokyny obdržíte osobně či jsou přesně popsány zde na našich stránkách. Také tvorba stroupků a ztmavnutí pigmentovaného místa probíhá obdobně jak u klasického PM, v rozpětí cca 4-6 týdnů je v případě potřeby prováděna korekce.

Proč k nám?

  • jsem školena nejlepšími mistry v oboru v zahraničí (certifikace Sviatoslav Otchenash,Ksenija Karabegovic...)
  • pracují s certifikovanými micropigmenty BIOTEK (Italy)
  • kvalitní stroj,doplňky BIOTEK (Italy)
  • profesionální užívaní anestetik
  • dodržujeme hygienické standardy
  • poradenství zdarma